TARİHÇE

KURUMSAL

İş Hijyeni Laboratuvarı 20 Ağustos 2013 tarihli ve 28741 sayılı İş Hijyeni Ölçüm, Test ve Analizi yapan laboratuvarlar hakkında yönetmenliğin yayımı sonrası kurulmuştur. Bünyesinde oluşturduğu TSE EN ISO 17025 Kalite Sistemi gerekleri doğrultusunda faaliyetleri ile ilgili Türk Akreditasyon Kurumu´ndan ( TÜRKAK ) AB-1127-T No ile “Akreditasyon Sertifikası” sahibidir.

Şirketimiz hizmette standartlara uygunluğu ve kalitede sürekliliği, doğru, tarafsız ve güvenilir hizmetin verilmesini, TS EN ISO/IEC 17025 standardının uygulanmasında sürekli iyileştirmenin sağlanmasını, teknik yeterlilik, personele sağlıklı ve güvenli çalışma ortamının temin edilmesini kendisine amaç edinmiştir. Kısacası, ekip ruhuna inanmış profesyonel kadrosuyla, müşteri memnuniyetini esas alan ve kaliteli hizmet sunan, kendini sürekli yenileyen, toplumsal kaliteyi hedefleyen kurum olmak, şirketimizin Kalite Politikası olmuştur. Müşterilerimize en iyi hizmeti vererek Türkiye´nin saygın kuruluşları arasında yer almak, kalite, doğruluk ve tarafsızlığı en cazip şekilde müşterilerine sunarak hizmetimizi ve müşteri alanımızı genişletmek önceliklerimizdendir.

Gaziantep ve Türkiye için, kalite ve yeni pazar anlayışı ortaya çıkararak hizmetimizi itibarımızla onurlandırmak hedefimizdir.


Ülkemiz genelinde 17025 standartına bağlı kalarak laboratuvar hizmetlerini ileri teknolojik donanımımızla ile gerçekleştirmek.Standarda ve iş etiğine bağlı kalmak,kalifiye personel ve güncel teknolojik donanım ile hizmetlerimizi sunmak ana misyonumuzdur.Şirketimiz profesyonel kadrosuyla, müşteri memnuniyetini esas alan ve kaliteli hizmet sunan, kendini sürekli yenileyen, toplumsal kaliteyi hedefleyen kurum olmak, şirketimizin Kalite Politikası olmuştur. Müşterilerimize en iyi hizmeti vererek Türkiye´nin saygın kuruluşları arasında yer almak, kalite, doğruluk ve tarafsızlığı en cazip şekilde müşterilerine sunarak hizmetimizi ve müşteri alanımızı genişletmek önceliklerimizdendir.